logo
Dutch
SHANGHAI VALUES GLASS CO., LTD.
Waarden GLAAS, om meerwaarde te leveren, om betrouwbaar te zijn!
Thuis Productengeïsoleerde glaspanelen

Dubbel Verglazings laag Geïsoleerd Glas voor Geluiddichte en Hitteisolatie

Dubbel Verglazings laag Geïsoleerd Glas voor Geluiddichte en Hitteisolatie

Dubbel Verglazings laag Geïsoleerd Glas voor Geluiddichte en Hitteisolatie
video
Dubbel Verglazings laag Geïsoleerd Glas voor Geluiddichte en Hitteisolatie
Productdetails:
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: VALUES GLASS
Certificering: Upon Request
Modelnummer: Geïsoleerd glas
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 5 stukken
Prijs: Onderhandelbaar
Verpakking Details: Triplexpallet of per verzoek
Levertijd: 14 dagen
Betalingscondities: T/T, L/C, Western Union
Levering vermogen: 10.000 sq.meter/Maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: Duidelijk Glas, Gekleurd Glas, Weerspiegelend Glas, Aangemaakt Glas, Gelamineerd Glas, Glas laag-E vorm: Rechthoek, Vierkant, Ovaal of andere vorm
Eigenschap: De veiligheid, de UVbescherming van 99%, vermindert Stem Glaskleur: Neutraal, lichtblauw, doorwaadbare plaats blauwe, donkerblauwe, oceaan blauwe, lichtgrijze, blauwe g
Combinatie: 5+6A+5; 5+9A+5; 5+12A+5; 6+9A+6; 6+12A+6 Verbindingsstuktype: 6A 9A 12A 15A 18A
Isolerend Gas: Lucht, Vacuüm, Argon Toepassing: Voorgevel, Gordijngevel, Dakraam, Groen Huis
Markeren:

Geluiddicht Geïsoleerd Glas

,

Geïsoleerd glas

Dubbel Verglazings laag Geïsoleerd Glas voor Geluiddichte en Hitteisolatie

 

Productomschrijving van Geïsoleerd Glas:

 

Het isolerende die glas (IG), meer in het algemeen als dubbele verglazing (of dubbel-ruit, en meer en meer drievoudige en viervoudige verglazing/ruit wordt bekend), bestaat uit twee of meer die glasruiten door een vacuüm of gas-filled ruimte worden gescheiden hitteoverdracht over een deel van de de bouwenvelop te verminderen.

De isolerende glaseenheden (IGUs) worden vervaardigd met glas in waaier van dikte van 3 tot 10 mm (1/8“ aan 3/8“) of meer in speciale toepassingen. Het gelamineerde of aangemaakte glas kan ook als deel van de bouw worden gebruikt. De meeste eenheden worden met dezelfde die dikte van glas veroorzaakt op beide ruiten wordt gebruikt maar de speciale toepassingen zoals akoestische vermindering of veiligheid kunnen brede waaiers van dikten vereisen om in dezelfde eenheid worden opgenomen.

 

Het LAGE e-glas wordt gebruikt voor betere hitteisolatie als optie, kan het argon worden gebruikt die lucht te vervangen tussen glasruiten ook wordt gevuld voor betere hitteisolatie.

 

 

Wat laag geïsoleerd glas is
Structuur Dubbele muur/Drievoudige die muur met Aluminiumverbindingsstuk (door Structuurdichtingsproduct wordt verbonden)
Ruwe glasdikte 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 15mm, 19mm
Kleur Blauwe, Groene, Bruine, Grijze, theekleur, enz.
Voordelen

1) Hitteisolatie en warmtebehoud

2) Verschillend energy-saving effect, dalende airconditioning en verwarmingskostennen

3) De goede soundproofing prestaties maken ruimten comfortabel

4) Goede anti-berijpt en dauw-vorming eigenschappen

5) Weerspiegeld IRL

 

De norm isoleerde glasdikte (Glas + Aluminiumverbindingsstuk + Glas)/mm
Punt Glas dik Productparameter (mm)
Dubbel/drievoudig muur geïsoleerd glas 4mm 4+4A+4 4+5A+4 4+6A+4
5mm 5+6A+5 5+7A+5 5+8A+5
6mm 6+6A+6 6+7A+6 6+8A+6
8mm 8+6A+8 8+7A+8 8+8A+8
10mm 10+6A+10 10+9A+10 10+12A+10
12mm 12+9A+12 12+12A+12 12+16A+12
De dikte van het aluminiumverbindingsstuk 4mm, 5mm, 5.5mm, 6mm, 6.5mm, 7mm, 8mm, 8.5mm, 9mm, 10mm, 11mm, 11.5mm, 12mm, 14mm, 14.5mm, 15mm, 16mm, 17mm, enz.
Opmerking Voor andere dikte, opbrengst volgens de eisen van de klant

 

Eigenschappen van Geïsoleerd Glas:

 

· Hoog rendement in energie - besparing en milieubescherming.
· Prachtige prestaties in zichtbare lichte transmissie.
· Stabiele chemische prestaties.
· Stabiele prestaties in thermische verwerking.
· Stabiele mechanische prestaties voor stevige laag, hoge schuring en krasweerstand.

 

TOEPASSINGEN:

Het geïsoleerde glas wordt hoofdzakelijk gebruikt voor buitenglasdecoratie: het verwarmen, airconditioning, lawaai het blokkeren, condensatie, en gebouwen die geen direct zonlicht en speciale lichtbronnen vereisen. Het wordt wijd gebruikt in woon, hotel, hotel, bureaugebouwen, scholen, de ziekenhuizen, winkels, enz. niet alleen dat, maar het geïsoleerde glas ook voor deuren en vensters op treinen en auto's, schepen, diepvriezerkabinetten, enz. kan worden gebruikt. Het is mogelijk om de laboratoriumnorm met vacuüm dubbel-laag aangemaakt glas te bereiken.

De unieke structuur van het geïsoleerde glas en het warmteisolerende effect van de holle ruimtelaag verminderen effectief de coëfficiënt van de hitteoverdracht en hebben uitstekende energie - besparingskenmerken. Daarom om het leven van het geïsoleerde glas uit te breiden en de energie - besparingseffect te verbeteren, moeten wij de hoogte verzekeren - kwaliteit van het product, en ook de materialen van uitstekende kwaliteit te verstrekken. Aldus zal het geïsoleerde glas aan eisen de van uitstekende kwaliteit van de klant voldoen.

 

Dubbel Verglazings laag Geïsoleerd Glas voor Geluiddichte en Hitteisolatie 0Dubbel Verglazings laag Geïsoleerd Glas voor Geluiddichte en Hitteisolatie 1

Contactgegevens
SHANGHAI VALUES GLASS CO., LTD

Contactpersoon: Mr. Mark Yang

Tel.: +86 182 0190 6259

Fax: SHANGHAI VALUES GLASS CO., LTD

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten